Институт

Новини

 

 

ОСВІТА ТА КАР'ЄРА – 2019

     Представники Інституту УДО України долучились до стенду КНУ імені Тараса Шевченка під час роботи тридцять четвертої міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2019».

     Під час урочистої церемонії відкриття КНУ імені Тараса Шевченка нагороджено Гран-прі у номінації "Інтеграція вітчизняної науки у міжнародний простір" та присвоєно Почесне звання "Лідер вищої освіти України".

1

2

3

   

 

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З КРАВ-МАГА

     Сьогодні, 11 листопада в Інституті УДО України пройшло практичне заняття з Ізраїльської системи рукопашного бою "Крав-мага", яка робить акцент на швидку нейтралізацію загрози для життя. Заняття проводив особисто засновник та президент Федерації крав-мага України Антон Фарб.

 DSC 0468

DSC 0751

DSC 0497

DSC 0578

DSC 0546

DSC 0805


 

ДЕНЬ КАР’ЄРИ

     08 листопада Інститут УДО України Київського національного університету імені Тараса Шевченка був представлений на профорієнтаційному заході “День кар’єри” - для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл Києво-Святошинського району Київської області. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з інформацією про заклад вищої освіти, освітньо-професійними програмами підготовки фахівців за освітнім ступенем бакалавр та магістр.

Можливістю проходження військової служби за контрактом в Управлінні державної охорони України.

3

 

2

1


 

ВІЗИТ ДО ІНСТИТУТУ ОКРЕМОГО ЗАГОНУ ОПЕРАТИВНОГО РЕАГУВАННЯ «ДОЗОР» ДПСУ

            7 листопада в Інституті Управління державної охорони України відбулася зустріч інструкторсько-педагогічного складу Інституту УДО з представниками 10-й окремого загону оперативного реагування «ДОЗОР»,  це орган охорони державного кордону, який безпосередньо виконує поставлені перед Держприкордонслужбою завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону України на визначених за рішенням керівництва Державної прикордонної служби України дiлянках.

         Під час зустрічі з керівництвом Інституту були обговорені актуальні питання, визначені можливі подальші напрями співпраці та шляхи їх реалізації. Начальник Інституту Олександр Литвиненко ознайомив гостей з матеріально-технічною базою Інституту та заручився подальшою підтримкою в питаннях розвитку та розбудови Інституту Управління державної охорони України.

DSC 0289

 DSC 0325

DSC 0320

DSC 0336

 

 

Молоде поповнення УДО України присягнули на вірність Українському Народові!

Сьогодні, 1 листопада, у Національному музеї історії України у Другій світовій війні молоді військовослужбовці вступили до лав Управління державної охорони України та присягнули на вірність Українському народові.

Розпочав урочисту церемонію присяги начальник Управління державної охорони України полковник Сергій Рудь із вітальною промовою. Також до привітань новоспечених військовослужбовців долучились друзі та родичі.

Військовослужбовці присягнули сумлінно й чесно виконувати військовий обов’язок, дотримуватись Конституції України, стояти на сторожі інтересів Української держави.

Після закінчення курсу первинної професійної підготовки на базі Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка, молоді спеціалісти розпочнуть службу в підрозділах Управління державної охорони України.

DSC 0282

DSC 0316

DSC 0329

DSC 0433

 

 

ЗАЛІКИ З ВОГНЕВОЇ ПІДГОТОВКИ

     З 28.10-01.11 в УДО України проходять планові заліки з вогневої підготовки. Військовослужбовці показують доволі непогані результати, інструктори в свою чергу, вказують на помилки та методи поліпшення техніки виконання вправ.  

120

167

159

 

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

       У четвер, 24 жовтня, в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов День відкритих дверей. Навчальний заклад гостинно прийняв понад 200 юнаків і дівчат, які планують отримати військову освіту.

     У своєму зверненні до юних гостей начальник Інституту Управління державної охорони України полковник Олександр Литвиненко розповів про важливість ролі Інституту УДО України в системі військової вищої освіти та високий рівень професіоналізму його випускників, якими комплектується не лише охоронне відомство, а й інші силові та правоохоронні органи.

     Майбутні абітурієнти ознайомились із правилами прийому на навчання та специфікою підготовки майбутніх фахівців охоронного відомства. Також усі бажаючі відвідали інтерактивні аудиторії, лінгафонний кабінет, спортивний комплекс, стрілецький та мультимедійний тири. Особливо молодь зацікавила виставка зразків зброї, всі охочі мали змогу зробити фото з деякими зразками озброєння. Після урочистостей на глядачів чекав показовий виступ Кінологічного центру та спецпідрозділу «Булат» УДО України.

 stage2

stage

escort

alarm

dog

sport

discus