Шановні вступники та їх батьки!

 Запрошуємо на День відкритих дверей

Інституту Управління державної охорони України

Київського Національного університету імені Тараса Шевченка

26 листопада 2020 року!

Онлайн-зустріч відбудеться в ZOOM об 11:00

                       режим доступу:                        

https://us04web.zoom.us/j/9346788533?pwd=MEpCSDl0cUxNZVdwWFRqdk9kVHVWdz09

Идентификатор конференции: 934 678 8533
Код доступа: 4kA12W

                                

До зустрічі! Чекаємо на вас! 

 

 

 

 

 

  • КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД
  • НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
  • ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
  • Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників
  • Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

 

 

 

 

 

 

 

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

НАЧАЛЬНИКІВ (ЗАВІДУВАЧІВ) КАФЕДР

ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад начальників (завідувачів) спеціальних кафедр № 1, 2, 3
Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

 

2020 10 29 at 13.37.59


 

Запрошення взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції

Zaproshenna 26.11.2020 1

 

Zaproshenna 26.11.2020 2

 

 

Збірна команда Інституту Управління держохорони України – переможці з мініфутболу

Сьогодні, 7 вересня, відбулися змагання з мініфутболу серед військовослужбовців Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського ліцею імені Івана Богуна. У напруженій і нелегкій боротьбі перемогу виборола команда Інституту УДО України.
На футбольному майданчику наші військовослужбовці продемонстрували високий рівень спортивної підготовки, а після матчу представники навчальних закладів домовились про подальшу співпрацю.

2020 09 07


 
Оновлена інформація щодо початку навчання в Інституті УДО України
Навчання здобувачів вищої освіти 1-го року навчання (зарахованих на навчання до Інституту у 2020 році) розпочнеться 17.09.2020, о 8:00 ранку.
Не забувайте дотримуватися протиепідемічних заходів, бережіть себе та близьких!

 
 
 

  

НАКАЗ Київського національний університету  ім. Тараса Шевченка № 553-32 від 27.08.2020 року

НАКАЗ Київського національний університету  ім. Тараса Шевченка № 553-32 від 27.08.2020 року


 

 

Від імені Керівництва та Вченої ради Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка
прийміть щирі вітання із визначним святом – Днем Незалежності України!
 
Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!
 
Den NEZAL

ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

ЗАПРОШЕННЯ
для участі у науково-практичній конференції
 «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНИХ
ІНТЕРЕСІВ УКРАЇНИ ВІД ЗАГРОЗ»

1

2

Завантажити запрошення pdf

 

 

 

 

ПРОБЛЕМИ ЮРИДИЧНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ УДО УКРАЇНИ

 

            18 липня 2019 р. в Інституті УДО України відбулося заплановане засідання «круглого столу» на тему «Проблеми юридичної відповідальності військовослужбовців УДО України», яке було організоване кафедрою гуманітарних та загально-правових дисциплін за підтримки керівництва Інституту. Основною метою «круглого столу» було обговорення дискусійних питань: нормативних засад регулювання відповідальності військовослужбовців; особливостей адміністративної та цивільної відповідальності військовослужбовців, проблем судової практики при кваліфікації злочинів, вчинених військовослужбовцями та ін.

             У роботі «круглого столу» взяли активну участь науковці та слухачі Інституту УДО України  й представники різних вузів України, які досліджують проблеми юридичної відповідальності військовослужбовців в Україні.

     З цікавими доповідями виступили Корж І.Ф., провідний науковий співробітник лабораторії наукового забезпечення діяльності Управління, д.ю.н., старший науковий співробітник («Проблеми матеріальної відповідальності військовослужбовців»); Туркот М.С., начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Національної академії прокуратури України, к.ю.н., доцент («Адміністративна відповідальність військовослужбовців»); Дяченко В.І., старший викладач відділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Національної академії прокуратури України, к.ю.н, доцент («Особливості забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців, учасників бойових дій, ветеранів та осіб з інвалідністю»); Шармар О.М., доцент кафедри кримінального права Національної академії внутрішніх справ, к.ю.н, доцент («Особливості кваліфікації злочинів, вчинених в умовах воєнного стану»); Денисенко І.О., слухач Інституту («Особливості відповідальності військовослужбовців УДО України за порушення Правил дорожнього руху»); Самоткал В.В., слухач Інституту («Проблемні аспекти відповідальності військовослужбовців УДО України під час взаємодії з представниками ЗМІ»).

        Учасники «круглого столу» одноголосно висловилися за необхідність прийняття Верховною Радою України закону, який би визначив правовий статус військовослужбовців.

Матеріали «круглого столу» будуть використані під проведення занять з навчальних дисциплін «Правове забезпечення охоронної діяльності та безпеки», «Основи правових знань в Україні» та «Права і свободи людини і громадянина».».

 

Problemu UR 1

 

_____________________________________________

 

ДЕМОКРАТИЧНІ ТРАДИЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ

         25 червня 2019 року в Інституті УДО України відбувся круглий стіл присвячений 23-й річниці Конституції України.

         Учасники заходу порушили питання теоретико-політичних передумов формування української державницької традиції, виникнення місцевих селянських республік як форми селянської автономної моделі влади у 1917 -1920 роках, конституційного процесу в Україні, сучасної реформи галузі охорони здоров’я.

З доповідями виступили        доцент кафедри політичних наук Київського національного університету будівництва і архітектури, кандидат історичних наук, доцент А.В. Панібудьласка, професор кафедри історії   держави та права Національної академії внутрішніх справ, доктор історичних наук, професор В.М. Щербатюк, старший викладач кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Л.Г. Юрковська, професор кафедри психології охоронної діяльності, кандидат юридичних наук, доцент О.Б. Горова, професор кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін кандидат історичних наук, доцент Л.М. Хойнацька, слухачі магістратури Інституту УДО України.

Вказаний захід засвідчив актуальність міжвідомчої взаємодії та міждисциплінарної наукової комунікації за результатами якої набувається нова якість не тільки науково-практичних знань, але й професійних компетентностей фахівців різних галузей.

Kruglyistol 1

__________________________________________________________________

ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

5 березня 2019 р. в Інституті УДО України доцентом кафедри загальноправових дисциплін КНТЕУ, к.ю.н., доцентом Шведовою Г.Л. та завідувачем кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Інституту УДО України Кузнецовим В.В. був проведений для військовослужбовців УДО України навчальний семінар за темою «Антикорупційне законодавство». Присутнім на цьому заході було повідомлено про історичні, соціальні та кримінологічні витоки корупції. На підставі міжнародного та зарубіжного досвіду окремих країн було пояснено формування національних антикорупційних норм. На основі розглянутих положень Закону України «Про запобігання корупції», військовослужбовці УДО України розглянули алгоритми дій при виявленні неправомірної вигоди для себе чи інших осіб. Під час проведення семінару відбулася плідна дискусія та обмін досвідом щодо протидії корупції.

 

Antykor 1

__________________________________________________________________________

 

ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ

ПРОБЛЕМ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПОКАРАННЯ

 

20.02.2019 р. вперше у Київському регіональному центрі Національної академії правових наук України під головуванням дійсного члена (академіка) НАПрН України, доктора юридичних наук, професора В.І. Шакуна відбулося успішне обговорення наукової доповіді кандидата юридичних наук, доцента О.П. Гороха за результатами підготовки дисертації на тему «Звільнення від покарання та його відбування за кримінальним правом України» (на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право).

Участь у заході взяли участь суддя Верховного Суду, кандидат юридичних наук, доцент Н.О. Антонюк, директор Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого, дійсний член (академік) НАПрН України, доктор юридичних наук, професор Н.О. Гуторова, член-кореспондент НАПрН України, доктор юридичних наук, професор А. А. Музика, а також інші відомі науковці та практики.Також приймав участь у даному почесному зібранні представник Інституту УДО України КНУ ім. Тараса Шевченка – доктор юридичних наук, професор Кузнецов В.В.

Учасники зібрання обмінялися думками з низки актуальних проблем кримінального права, кримінології, кримінально-виконавчого права та кримінального процесу, які стосуються проблеми звільнення від покарання.

 

Фото 20.02.2019

______________________________________________________________________________________________________________

КРУГЛИЙ СТІЛ «СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ

АНГЛОМОВНИХ КРАЇН»

11 грудня 2018 року науково-педагогічними працівниками кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Інституту УДО України було проведено круглий стіл «Система вищої освіти англомовних країн». На науковому заході були присутні представники Національної академії прокуратури України, а саме: завідувач відділу мовної підготовки, доктор педагогічних наук, кандидат філологічних наук, доцент Нітенко О.В., старший викладач, кандидат філологічних наук Левіщенко М.С., старший викладач, кандидат філологічних наук Шум О.В., старший викладач Маркелова А.А., а також науково-педагогічні працівники, слухачі та студенти Інституту УДО України.

Під час заходу учасники виступали та обговорювали освітню систему Канади, тенденції розвитку професійної іншомовної підготовки у Канаді, особливості англомовного навчання студентів-юристів у Хайдельберзькому університеті, професійну підготовку юристів в США та Україні, організацію англомовних знань у Великобританії, європейську освіту в контексті сталого розвитку, особливості англомовного освітнього процесу у закладах вищої освіти Чехії та Словаччини тощо.

 

DSC 0881

_________________________________________________________________________________________________

 

Протидія злочинності: теорія та практика!

26 жовтня 2018 року  в Національній академії прокуратури України була проведена VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Протидія злочинності: теорія та практика». Співорганізаторами цього заходу також виступили Генеральна прокуратура України, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні й Офіс Ради Європи в Україні. Від Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка прийняв участь у даному міжнародному науковому заході – доктор юридичних наук, професор Кузнецов В.В.

На конференції учасники обговорили питання особливостей відповідальності військовослужбовців за вчинення військових адміністративних правопорушень, антикримінального ресурсу сучасного українського суспільства, корупційних ризиків і шляхів їх усунення, кримінальної відповідальності й інших заходів кримінально-правового характеру в системі протидії злочинності в Україні, перспектив розвитку міжнародного співробітництва у протидії злочинності, а також проблем, що впливають на успішне розслідування та судовий розгляд справ організованої злочинності.

За результатами проведення наукового заходу запропоновано підготувати законопроекти про внесення змін до КК України та інших нормативних актів, які спрямовані на удосконалення протидії злочинності.

Foto konf 26.10.18

 

________________________________________________________________________

Культурно-виховний захід:

перегляд українського фільма-номінанта

на премію «Оскар»

22 жовтня 2018 р. кафедрою гуманітарних та загально-правових дисциплін для слухачів магістратури Інституту УДО України було організовано відвідування кінотеатру «Cinema-Citi».

Слухачі мали можливість поринути у світ сучасного вітчизняного кінематографу, переглянувши фільм Сергія Лозниці «Донбас», який складається з низки епізодів, у яких засобами ігрового кіно відтворені жахливі, але справжні історії, що трапилися на окупованих територіях сходу України.

Світова прем'єра фільму відбулася 9 травня 2018 р. на 71-му Каннському міжнародному фестивалі, де стрічка отримала приз за найкращу режисуру у програмі «Особливий погляд» а також стала фільмом-відкриттям фестивалю. 29 серпня 2018 р. Український Оскарівський Комітет оголосив фільм «Донбас» національним претендентом від України на номінацію премії «Оскар» в категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

 

кино 22.10

________________________________________________________________________

Відвідування Наукової бібліотеки імені М.Максимовича

18.09.2018 була організована екскурсія до Наукової бібліотеки імені М.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка та проведено практичне заняття з метою вдосконалення рівня інформаційної грамотності користувачів для слухачів першого курсу магістратури та студентів першого курсу денної форми навчання освітнього ступеня бакалавр.

Під час практичного заняття слухачі та студенти Інституту набули навичок та вмінь користування електронними і картковими каталогами, картотеками, підбору і використання наукової, навчальної літератури, електронних інформаційних ресурсів для підготовки статей, виступів, магістерських робіт.

 

Eksk 1    

 

  

________________________________________________________________________

Захоплююча подорож до часів Київської Русі

18 вересня на базі Національного Музею історії України відбулося практичне заняття студентів бакалаврату Інституту з теми «Держава і право Русі».  

Під керівництвом професора кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін, кандидата історичних наук, доцента Хойнацької Л.М. студенти ознайомилися з історією стародавнього Києва, археологічними пам’ятками, розташованими на Замковій горі. В експозиції Музею були представлені символи князівської влади, християнської релігії, зброя, знаряддя праці, предмети побуту зазначеного періоду. 

Відвідування музею забезпечило всіх хорошим настроєм та позитивними емоціями.

Foto Myzey1

                                                                                                                                                                                                 ________________________________________________________________________

Відвідування Музею історії урядів України

 

05.07.2018 року, в рамках культурно-просвітницької роботи, керівництвом Центру первинної та професійної підготовки Інституту УДО України під час проходження практичних навчальних занять на місцях несення служби в будівлі Кабінету Міністрів України для слухачів організована та проведена екскурсія Музеєм історії урядів України.

Експозиції музею розповідають про діяльність урядів, які працювали на території сучасної України з 1917 року до наших днів, показані матеріали, пов’язані із діяльністю керівників уряду, зокрема оригінали та копії документів, нагороди, фотознімки.

У залі, присвяченому періоду Незалежності України, розміщено державні символи – Державний прапор України та малий Державний Герб України, слухачі ознайомилися з текстом Акту проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, а також із деякими робочими документами керівників урядів України.

В експозиції відтворені історичні місця розміщення керівних органів держави різних часів та світлини, на яких відображені моменти повсякденного життя органів управління й урочисті знакові події державотворення та державного управління.

В одному із залів музею відтворений інтер’єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР, комутаційний пункт спецзв’язку, а також експозиція із подарунками почесних гостей та керівників інших держав, які в різні часи прибували із офіційними візитами до нашої країни.

Відвідування музею було цікавим слухачам ще й із професійної точки зору, так як вони мали змогу прослідкувати розвиток та становлення методів і засобів охорони державних інституцій, зміни їх у часі та зрозуміти  важливість роботи, яку їм доведеться виконувати на місцях несення служби.

20180705 164725

________________________________________________________________________

Заняття з питань використання та застосування

хімічних та біологічних речовин

 

 

23 травня 2018 року в Інституті УДО України для представників структурних підрозділів УДО України та майбутніх магістрів Інституту відбулось заняття з питань використання та застосування новітніх хімічних та бактеріологічних речовин, із залученням фахівців з хімії, вірусології та бактеріології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а саме: Андрійчук Олени Миколаївни (доцента кафедри вірусології ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата хімічних наук), Сенчило Наталії Василівни (доцента кафедри мікробіології та загальної імунології ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата біологічних наук) та Дорощука Володимира Олександровича (доцента Хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата хімічних наук).

Окрім того, співробітник Лабораторії наукового забезпечення діяльності Управління, доктор історичних наук, професор Вєдєнєєв Дмитро Валерійович для всіх присутніх представив історичний екскурс із зазначеної теми.

DSC 0351  DSC 0360

_________________________________________________________________________

Урочисті збори до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

         07 травня 2018 року в Інституті УДО України проведено урочисті збори перемінного складу під головуванням першого заступника начальника Інституту УДО України полковника Пугача С.М. Під час заходу з доповідями виступили слухачі магістратури.        

          Колектив Інституту хвилиною мовчання вшанував жертв Другої світової війни.

 

DSC 0382

_________________________________________________________________________

Проблеми легалізації вогнепальної зброї в Україні

 

          26 квітня 2018 року в Інституті УДО України відбулося заплановане засідання «круглого столу» на тему «Проблеми легалізації вогнепальної зброї в Україні», яке було організоване кафедрою гуманітарних та загально-правових дисциплін за підтримки керівництва Інституту. Основною метою «круглого столу» було обговорення дискусійних питань: нормативного регулювання обігу вогнепальної зброї в Україні, зарубіжного досвіду регламентації обігу вогнепальної зброї, судової практики при кваліфікації незаконного поводження з вогнепальною зброєю.

              У роботі «круглого столу» взяли активну участь науковці та слухачі Інституту УДО України (В.А. Чайковський, начальник Інституту, кандидат психологічних наук;В.В. Кузнецов, завідувач кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Інституту, доктор юридичних наук, професор та ін.) й представники різних вузів України, практичні співробітники правоохоронних та судових органів, які досліджують проблеми легалізації вогнепальної зброї в Україні.

З цікавими доповідями виступили Корж І.Ф., провідний науковий співробітник лабораторії наукового забезпечення діяльності Управління, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник («Законодавче врегулювання обігу вогнепальної зброї в Україні: конституційна вимога»); Лащук Є.В., науковий консультант Секретаріату Великої Палати Верховного Суду, к.ю.н., доцент («Перші здобутки судово-правової реформи в Україні: питання щодо ефективності новітньої правової політики»); Усатий Г.О., доцент кафедри кримінального права та кримінології Юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, к.ю.н., доцент, с.н.с. («Право на короткоствольну вогнепальну зброю: тенденції та перспективи нормативного врегулювання»); Туркот М.С., начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Національної академії прокуратури України, кандидат юридичних наук, доцент («Актуальні питання законодавчого регулювання застосування вогнепальної зброї військовослужбовцями»); Кофанов А.В., професор кафедри криміналістичного забезпечення та судових експертиз Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент. («Сучасний стан та перспективи правової регламентації обігу зброї в Україні»); Кончаківський О.А., керівник групи компаній «АРТАН ГРУП», голова наглядової ради Професійного об’єднання особистих охоронців. («Професія охоронець та вогнепальна зброя в Україні»); Бойченко А.А., слухач 1 курсу магістратури Інституту УДО України («Легальний обіг зброї в Україні: стан та перспективи»); Прокашев В.А., слухач 1 курсу магістратури Інституту УДО України («Історичні аспекти легалізації зброї»).

          Учасники «круглого столу» одноголосно висловилися за необхідність прийняття Верховною Радою України закону, який би врегулював обіг будь-якої зброї.

Матеріали «круглого столу» будуть використані під час проведення занять з навчальних дисциплін «Основи національної безпеки» та «Правове забезпечення охоронної діяльності та безпеки».    

 

        

Фото стол

DSC 0301

 

      DSC 0308

_________________________________________________________________________

Іншомовна підготовка працівників правоохоронних органів сектору безпеки

24 квітня 2018 року науково-педагогічні працівники кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін: д.ю.н., професор В. Кузнецов, к.п.н. І. Жукевич та О.Спірічева взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Іншомовна підготовка працівників правоохоронних органів сектору безпеки», яка проводилася в Національній академії прокуратури України.

На конференції обговорювалися такі питання: роль англійської мови у сучасному суспільстві, професійно орієнтований підхід вивчення іноземної мови, проблеми навчання іноземній мові дорослих, проблеми іншомовної підготовки у відомчих вузах, досвід англомовної освіти у Швеції, Фінляндії та Франції, засоби та методи оптимізації іншомовної підготовки, види мотивації та їхнє значення у формуванні іншомовної компетентності працівників правоохоронних органів і сектору безпеки. 

IMG 20180424 125913

_________________________________________________________________________

Освіта та кар'єра - 2018

        Представники Інституту УДО України долучились до стенду КНУ імені Тараса Шевченка під час роботи міжнародної освітньої виставки "Освіта та кар'єра – 2018"

DSC 5398         DSC 5415

________________________________________________________________________

Чемпіонат Управління державної охорони України з шахів

 

21-22 березня в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Чемпіонат з шахів серед співробітників Управління державної охорони України. У ньому взяли участь 32 спортсмени. Змагання проходило у два тури: перший – гра серед військовослужбовців у спортивних групах, які заздалегідь були визначені жеребкуванням, а другий – змагання між фіналістами.

За результатами змагань у командному заліку перше і друге місце вибороли команди підрозділів охорони об’єктів, а третє – збірна команда підрозділу особистої охорони. У особистих заліках перше місце здобув Дмитро Насонов, друге – Олексій Журавель, третє – Віталій Кузнецов.

DSC 0675 img 2148

________________________________________________________________________

Національно-патріотичне виховання школярів

27 лютого 2018 року представниками Інституту УДО України Київського національного університету імені Тараса Шевченка: Горовою О.Б., Жукевич І.П. та Тимончуком М.В. було проведено захід з патріотичного виховання молоді в ЗОШ І-ІІІ ступенів №69 Солом’янського району міста Києва.

         Зокрема, під час зустрічі відбулося ознайомлення учнів 11 класу з діяльністю та основними напрямами навчання в Інституті УДО України, умовами вступу до Інституту за спеціальністю 256 "Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності)" на освітньо-професійну програму підготовки "Особиста та майнова безпека".

       Учням було продемонстровано фрагмент заняття з теоретичних та практичних основ надання домедичної допомоги постраждалим та правила застосування засобів для надання медичної допомоги.

профорієнтація

____________________________________________________________________________

Навчальний тренінг «Діяльність органів військового управління з виявлення військових правопорушень»

18 січня 2018 року в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі здобувачами освітнього ступеня «магістр» був проведений тренінг на тему «Діяльність органів військового управління з виявлення військових правопорушень» (вирішення практичних кейсів).

Практичне заняття з цієї теми є  другим етапом навчального курсу. Слухачі під керівництвом начальника відділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Національної академії прокуратури України Туркота Миколи Семеновича вирішили задачі з кваліфікації військових адміністративних правопорушень, визначили правила відмежування їх від  злочинів та дисциплінарних проступків. Під час практичного заняття відбувся обмін досвідом та обговорені актуальні питання, пов’язані із правовою оцінкою та документуванням корупційних правопорушень.

DSC 0268

_____________________________________________________________________________

Навчально-методичний семінар
із керівниками стрільб

 

У період з 16.01 по 23.01.2018 на базі Інституту УДО України відповідно до Плану проведення навчально-методичного семінару з керівниками стрільб структурних підрозділів УДО України, розробленого Центром первинної та професійної підготовки спільно з кафедрою тактико-спеціальної підготовки Інституту УДО України, проводяться навчально-методичні збори із військовослужбовцями УДО України, які залучаються до проведення практичних занять із спеціальної вогневої та тактико-спеціальної підготовки.

Мета зборів підвищити професійну майстерність та вдосконалити навики військовослужбовців у методиці організації та проведенні практичних занять зі спеціальної вогневої підготовки, тактико-спеціальної підготовки та тактичної медицини, а також обмін досвідом з урахуванням наявних загроз та вимог сьогодення.

_____________________________________________________________________________

Початок навчання слухачів
за професією «охоронник» 3 розряду.

 

15 січня 2018 року, в день 26-ї річниці утворення Управління державної охорони України, у стінах Інституту УДО України розпочато курси професійної підготовки слухачів за робітничою професією «охоронник» 3 розряду. Серед слухачів проходить підготовку військовослужбовець УДО України, який приймав безпосередню участь в АТО на Сході України під час проходження військової служби в Збройних Силах України.

З вітальним словом до слухачів звернулись заступник начальника Інституту УДО України генерал-майор Ігор Платута та виконуючий обов’язки начальника Центру первинної та професійної підготовки Інституту УДО України полковник Сергій Рудь, які привітали їх з початком навчання та побажали успіху у наполегливому здобутті професійних знань для подальшого успішного виконання службових обов’язків.

____________________________________________________________________________

Випуск слухачів за професією «охоронець»

 

В Інституті 28.12.2017 було проведено комплексний контрольний залік (ККЗ), який включав в себе практичне виконання завдання по плануванню охоронного заходу, а саме: перевірки місця тимчасового перебування особи, яка охороняється, маршруту руху, організації взаємодії з правоохоронними органами, адміністрацією об’єктів та з медичними закладами в разі необхідності надання кваліфікованої медичної допомоги і т.д., та відбувся випуск слухачів, які у період з 13.11 по 28.12.2017 навчалися у Центрі первинної та професійної підготовки Інституту УДО України відповідно до Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 5169-ОК.74.60-2013 за професією «охоронець».

Підведення підсумків відкрив начальник Інституту полковник Владислав Чайковський, який привітав військовослужбовців з успішним закінченням навчання та оголосив результати роботи атестаційної комісії. На заході був присутній представник підрозділу особистої охорони полковник Ігор Пискун, який подякував керівництву Інституту за підготовку фахівців з особистої охорони і побажав застосовувати отриманні під час навчання знання та навички на практиці.

За підсумками виконання комплексного контрольного заліку та засідання ДКК слухачі показали достатньо високі результати.

Наказ про випуск слухачів зачитав т.в.п. начальника Центру первинної та професійної підготовки Інституту полковник Сергій Рудь.

Випускники були направлені до підрозділів особистої охорони УДО України для подальшого проходження військової служби по забезпеченню безпеки посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

Побажаємо їм успіхів та кар’єрного зростання в подальшій службі на благо нашої держави.

____________________________________________________________________________

«кіборги» як синонім мужності,

стійкості і патріотизму українського воїна

21 грудня 2017 р. кафедрою гуманітарних та загально-правових дисциплін, з метою патріотичного виховання, для слухачів 1 курсу магістратури Інституту УДО України було організовано відвідування кінотеатру «Київ» та перегляд художнього фільму режисера Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги. Герої не вмирають». Цей український фільм розповідає історію одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року в Донецькому аеропорту      ім. Сергія Прокоф'єва.

За словами Президента України Петра Порошенка, який вже раніше переглянув кінострічку, «назва «Кіборги», якими наші вороги – агресори, хотіли нас образити, навпаки стала синонімом мужності, стійкості і патріотизму українського воїна. Це слово назавжди увійде в історію українського війська, так само як і Донецький аеропорт, з чим безпосередньо пов’язані «кіборги».

З нагоди виходу фільму в прокат команда «Кіборгів» та фонд «Повернись живим» організували ініціативу «ЯНебайдужий!». У рамках ініціативи з кожного квитка, придбаного на фільм «Кіборги», 5 гривень будуть перераховані на допомогу сім'ям загиблих у боях за Донецький аеропорт.

Кінострічка є одним з переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно.

Киборг фото

_____________________________________________________________________________

Система вищої освіти англомовних країн

 

19 грудня 2017 року на базі Інституту УДО України кафедра гуманітарних та загально-правових дисциплін провела круглий стіл на тему «Система вищої освіти англомовних країн». До роботи в заході були запрошені старший викладач Відділу мовної підготовки Національної академії прокуратури України, кандидат філологічних наук Левіщенко М.С. та старший викладач кафедри іноземних мов Національної академії внутрішніх справ Новікова І.Є., які детально розповіли про практичний досвід англомовних стажувань у Великій Британії та про рейтинг англомовних країн з найкращою системою вищої освіти. Слухачі Інституту активно брали участь в обговоренні актуальних питань навчання за кордоном, а також виступили з доповідями щодо найкращих університетів англомовних країн. Всі доповіді супроводжувались цікавими відеороликами та презентаціями.

 

DSC 0265

 

DSC 0261

 ____________________________________________________________________________

Комплексне навчання «Безпека»

 

Кафедрами організації державної охоронної діяльності та безпеки та тактико-спеціальної підготовки спільно з іншими структурними підрозділами Інституту УДО України 13.12.17 року зі слухачами другого курсу денної форми навчання організовано та проведено комплексне навчання «Безпека».

Метою зазначеного заходу була перевірка теоретичних і практичних знань та вмінь слухачів з організації та проведення охоронних заходів під час забезпечення безпеки особи, щодо якої здійснюється державна охорона в місцях тимчасового перебування.

Слухачі послідовно відпрацювали весь комплекс необхідних заходів, підготовку документальних матеріалів, практичне проведення інструктажу особового складу, практичні дії в місцях тимчасового перебування особи, щодо якої здійснюється державна охорона з вирішенням поставлених завдань.

_____________________________________________________________________________

НІМЕЦЬКОМОВНИЙ МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

14 грудня 2017 року на базі Гете-Інституту було проведено німецькомовний семінар на тему "Свято Різдва – навчальні станції на заняттях з німецької мови (на прикладі матеріалів видавництва  Hueber)". Семінар проводила Тетяна Бойко, офіційний методист видавництва Hueber, викладач Гете-Інституту в Україні, кандидат філологічних наук.Даний захід відвідала доцент кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Інституту УДО України, канд. пед. наук І.П. Жукевич.

Метод навчальних станцій, як зазначила Т.Бойко, сприяє розвитку навичок самостійного навчання і формує автономію у навчальному процесі, оскільки робота по станціях дозволяє здійснювати диференціацію навчання згідно інтересів студентів та завдання за ступенем складності.

16 запропонованих на методичному семінарі станцій сприяють розвитку навичок реципрокного читання, креативного письма, роботи над поетичними текстами, активізують тематичну лексику в різноманітних завданнях і не обмежують фантазію на тих станціях, де потрібно щось творити власними руками з паперу чи малювати. 

Захід було проведено на високому методичному рівні, кожен з присутніх активно практикував кожну навчальну станцію та отримав сертифікат участі.

img 1264  img 1275

____________________________________________________________________________

Протидія терористичній діяльності

у міжнароднОМУ ВИМІРІ

   15 грудня 2017 року в Національній академії прокуратури України відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України».

  Організаторами конференції виступили Генеральна прокуратура України та Національна академія прокуратури України, а співорганізаторами Консультативна місія ЄС, Вищий навчальний заклад публічної та індивідуальної безпеки «Апейрон» у Кракові (Республіка Польща), Всеукраїнська асоціація кримінального права,  Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України, Дніпропетровський університет внутрішніх справ, Українська асоціація прокурорів.

Також приймали участь у даному почесному зібранні представники Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка: доктор історичних наук, професор Вєдєнєєв Д.В., доктор юридичних наук, професор Кузнецов В.В., кандидат історичних наук, доцент Хойнацька Л.М.

   Під час конференції учасники обговорили ряд питань, зокрема концептуальні підходи, міжнародно-правові та законодавчі аспекти протидії терористичній діяльності у світі; протидія поширенню ідеології тероризму та екстремізму, діяльність правоохоронних органів і спеціальних служб у сфері виявлення, припинення і розслідування злочинів, віднесених до терористичної діяльності.

Конф 15.12.2017

Конф 15

_______________________________________________________________________________

Безпека для України:

зустріч з міжнародними експертами

   11 грудня 2017 року представники науково-педагогічного складу Інституту Управління державної охорони України КНУ імені Тараса Шевченка (доктор юридичних наук, професор Кузнецов В. В., кандидат юридичних наук, доцент Микитюк М. А., кандидат історичних наук, доцент Хойнацька Л. М., кандидат юридичних наук, доцент Горова О.Б., кандидат педагогічних наук Жукевич І. П., кандидат юридичних наук, доцент Шутий М.В.) та слухачі магістратури взяли участь у публічній панельній дискусії на тему «Безпека для України» з провідними світовими експертами з безпеки. В обговоренні взяли участь Ештон Картер, міністр оборони США (2015-2017), Веслі Кларк, Верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі (1997-2000) та Джек Кін, голова правління Інституту вивчення війни (США). Модератором дискусії виступив Стівен Сакур, тележурналіст, ведучий програми HARDtalk, BBC.

Ця публічна панельна дискусія є частиною проекту «Публічні лекції», започаткованого Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Вже понад десятиліття Фонд регулярно запрошує до України провідних політиків та громадських діячів для обговорення викликів, що постають перед світом та Україною. Під час дискусії учасники визначили дві головні загрози безпеці та суверенітету Україні: російська зовнішня агресія та внутрішня корупція. Але незважаючи на наявні ризики, експерти підкреслили, що Україна все ще може розраховувати на стратегічну підтримку США.

34

 

1

_________________________________________________________________________________